| Biznes i Ekonomia | Bankomaty i liczarki

Biznes i Ekonomia

Bankomaty i liczarki

Bankomaty i liczarki Obecnie bankomaty w znacznym stopniu zdominowały rynek bankowy, co więcej szacuje się że te urządzenia będą coraz częściej służyły ludziom do wypłacania gotówki. Korzystamy z nich niemal wszyscy, jednak z pewnością nie każdy z nas zdaje sobie dokładnie sprawę, jak one funkcjonują. Oczywiście aby z nich korzystać musimy posiadać kartę płatniczą i […]

Bankomaty i liczarki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bankomaty i liczarki

Obecnie bankomaty w znacznym stopniu zdominowały rynek bankowy, co więcej szacuje się że te urządzenia będą coraz częściej służyły ludziom do wypłacania gotówki. Korzystamy z nich niemal wszyscy, jednak z pewnością nie każdy z nas zdaje sobie dokładnie sprawę, jak one funkcjonują. Oczywiście aby z nich korzystać musimy posiadać kartę płatniczą i odpowiednie środki na naszym koncie bankowym.

Wkładając kartę do bankomatu, autoryzujemy transakcję poprzez wpisanie kodu, w środku bankomatu liczarki oraz sortery zaczynają pracę i wkrótce bankomat wydaje nam określoną sumę gotówki odejmując ją jednocześnie z naszego konta bankowego. To bardzo wygodna alternatywa dla stania w kolejce w banku.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended