| Darek meble | Meble kuchenne Twardogóra ceny

Darek meble

Meble kuchenne Twardogóra ceny

Ekscentryczna restauracja W Szczyrku otworzyła się nowa, ekskluzywna restauracja dla smakoszy wegańskiej kuchni. Restauracyjne menu jest bogate w wykwintne potrawy. Ludzie wybierają się do tej restauracji jednak nie tylko ze względu na pyszne jedzenie. Klientów przyciąga przede wszystkim nowoczesny wygląd tego miejsca. Meble, które tam są, wzbudzają ciekawość ze względu na swój specyficzny kształt. Fotele, […]

Meble kuchenne Twardogóra ceny
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Ekscentryczna restauracja
W Szczyrku otworzyła się nowa, ekskluzywna restauracja dla smakoszy wegańskiej kuchni. Restauracyjne menu jest bogate w wykwintne potrawy. Ludzie wybierają się do tej restauracji jednak nie tylko ze względu na pyszne jedzenie. Klientów przyciąga przede wszystkim nowoczesny wygląd tego miejsca. Meble, które tam są, wzbudzają ciekawość ze względu na swój specyficzny kształt. Fotele, na których siadają goście, są wykonane na kształt owoców. Przy jednym stoliku znajdziemy pufy w postaci jabłuszek, a przy drugim fotele w kształcie bananów. Takie meble są bardzo oryginalne i rzadko spotykane w typowych restauracjach.
Oprócz mebli bardzo interesujące są dekoracje. Na głównej ścianie obok baru jest wielki wodospad, który mieni się na różne kolory. W ścianach są żłobienia ilustrujące różnorakie dania, a lampy przypominają skrzynki po piwie. Wybierając tę restaurację na miejsce do zjedzenia obiadu, musimy zarezerwować sobie sporo czasu. Nie chodzi bynajmniej o czas przygotowywania posiłków, lecz o podziwianie ekscentrycznego miejsca.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended