| Szafy Twardogóra | Mieszkania komunalne Twardogóra

Szafy Twardogóra

Mieszkania komunalne Twardogóra

Meble i ja Urządzenie własnego mieszkania nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje. Telewizja w reklamach, albo fora na internecie pokazują i promują fakt, że urządzenie mieszkania to bułka z masłem. Ja już w to zwątpiłam. Albo jestem ostatnią ofermą losu, albo nie trawię glutenu i dlatego nie jest to dla mnie „bułką z […]

Mieszkania komunalne Twardogóra
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Meble i ja
Urządzenie własnego mieszkania nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje. Telewizja w reklamach, albo fora na internecie pokazują i promują fakt, że urządzenie mieszkania to bułka z masłem. Ja już w to zwątpiłam. Albo jestem ostatnią ofermą losu, albo nie trawię glutenu i dlatego nie jest to dla mnie „bułką z masłem”.
Większość moich koleżanek twierdzi, że to w jaki sposób jest urządzone mieszkanie, jakie masz meble, kolor ścian, czy materiały z jakich są dywany, a nawet z czego masz poduszki odzwierciedla twoją duszę i pokazuję jaką jesteście rodziną. Trzymajcie mnie no nie wytrzymam. Co to za bzdury? Kto im nagadał takich głupot? Przecież to nie wystrój mieszkania świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem, tylko to jak się zachowujesz i jaki masz charakter. Czy mając starą komodę w salonie, która jest pamiątką rodzinną oznacza, że jestem równie stara jak te meble? Chyba pora zmienić koleżanki.. Uważam, że meble nie są tylko przedmiotami, które mają być z najdroższej półki i stać w jednym miejscu zbierając kurz. Dla mnie każdy mebel, który mam w domu ma swoją historię. Komoda jest pamiątką po mojej praprababci, na tym fotelu, który stoi w rogu kołysała mnie moja mama, a ją jej mama. W przedpokoju jest lustro, które z tyłu na ramię ma wypalony 1954 r jako datę produkcji i jest w świetnym stanie. I ja miałabym to wszystko zamienić na meble z internetowego sklepu, bo w ich projekcie salonu nie ma uwzględnionych moich ulubionych przedmiotów? Chyba już wiem czemu urządzanie mieszkania jest dla mnie takim męczącym i strasznym zajęciem – bo nie mogę mieć tego co ja chcę, tylko muszę mieć to czego chcą nowocześni projektanci.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended