Darek mebleMeble TwardogóraMieszkania do wynajęcia TwardogóraPienio mebleSzafy TwardogóraTwardogóra mieszkanie

Pienio meble twardogóra kuchenne

Co możemy zrobić dla Ciebie? Firma Pienio Meble produkuje meble na wymiar od wielu lat. Naszą główną specjalizacją są meble kuchenne, które tak naprawdę skupiają życie każdego domu. Nasze meble to wysokiej klasy materiały i akcesoria renomowanych firm Peka, Zobal, Rejs, Blum, Hettich, Kronospan i innewzbogacone o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pięknych i solidnych mebli. […]

Pienio meble twardogóra kuchenne
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Firma Pienio Meble produkuje meble na wymiar od wielu lat. Naszą główną specjalizacją są meble kuchenne, które tak naprawdę skupiają życie każdego domu. Nasze meble to wysokiej klasy materiały i akcesoria renomowanych firm Peka, Zobal, Rejs, Blum, Hettich, Kronospan i innewzbogacone o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pięknych i solidnych mebli.

Produkujemy głównie meble kuchenne oraz szafy z drzwiami przesuwnymi, meble łazienkowe i sklepowe na wymiar. Dbamy o jakość mebli, a tym samym o swoją markę. Dbałość o zadowolenie klienta stale mobilizuje nas do podnoszenia jakości naszych usług i poszukiwania nowych trendów. Kuchnie produkujemy na bazie wysokiej klasy parku maszynowego.

zamów meble
MEBLE KUCHENNE

Produkujemy meble kuchenne na bazie najlepszych komponentów i akcesorii renomowanych firm tj. Blum, Hafele, Laguna itp. Bogaty i wciąż poszerzany wybór frontów meblowych to gwarancja dla zadowolenia klientów
zamów meble
SZAFY PRZESUWNE, GARDEROBY

Szafy przesuwne, garderoby oraz zabudowa wnęk to jedna z naszych specjalności meblowych. Wiemy jak bardzo ważne są szafy… szczególnie dla kobiet i dlatego korzystamy z opinii naszych klientek w celu udoskonalenia naszego rzemiosła.
zamów meble
INNE MEBLE NA WYMIAR

Chociaż naszymi specjalnościami są kuchnie i szafy nie wahamy się podjąć innych wyzwań jak: meble do łazienki, do sklepu, czy do biura. Nasi zleceniodawcy mogą być pewni, że i tutaj otrzymają produkt najwyższej jakości.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended