Meble TwardogóraMieszkania do wynajęcia TwardogóraTwardogóra mieszkanie

Rolety Gorzów – sunrol

Rolety na oknach, od kiedy? Historia rolet sięga czasów starożytnych, to wcale nie jest nowy wynalazek. Egipcjanie wieszali w oknach odpowiednio naciągniętą trzcinę, w Japonii z kolei funkcjonowały żaluzje z bambusa. Współcześnie ta ozdoba okienna również przeszła niemałą transformację. Niegdyś w oknach królowały aluminiowe żaluzje, później modne były verticale (do dzisiaj mają swoich zwolenników). W […]

Rolety Gorzów – sunrol
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rolety na oknach, od kiedy?

Historia rolet sięga czasów starożytnych, to wcale nie jest nowy wynalazek. Egipcjanie wieszali w oknach odpowiednio naciągniętą trzcinę, w Japonii z kolei funkcjonowały żaluzje z bambusa. Współcześnie ta ozdoba okienna również przeszła niemałą transformację. Niegdyś w oknach królowały aluminiowe żaluzje, później modne były verticale (do dzisiaj mają swoich zwolenników). W pewnym momencie dużą popularnością cieszyły żaluzje drewniane. Teraz najczęściej zakładane są rolety materiałowe. Przez lata ich użytkowania zmieniała się moda, rodzaje materiałów, z jakich rolety, żaluzje powstawały, ale funkcja jest niezmienna od początku ich istnienia: ochrona przed słońcem, zachowanie intymności i element dekoracyjny. W przypadku rolet zewnętrznych w grę wchodzą również aspekty bezpieczeństwa.

Sunrol-postaw na profesjonalizm

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją rolet i żaluzji, gwarantujemy solidny montaż. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Przez lata działalności wypracowaliśmy odpowiednią markę i cały podnosimy sobie poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość świadczonych usług. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Zlecenia u nas są realizowane terminowo.

słowa kluczowe: rolety gorzów, sunrol, żaluzje gorzów, rolety zewnętrzne gorzów

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended