| Mieszkania do wynajęcia Twardogóra | Tanie mieszkania Legionowo

Mieszkania do wynajęcia Twardogóra

Tanie mieszkania Legionowo

Mieszkania na parterze i piętrze Mieszkania, które znajdują się na piętrach pośrednich bez wątpienia posiadają o wiele większą liczbę sąsiadów. Dlatego też może to w konsekwencji powodować znacznie większą liczbę hałasów dobiegających. Jednak są zdecydowanie najbardziej ciepłymi mieszkaniami. Do nich bowiem dociera znacznie więcej światła dziennego. W blokach czteropiętrowych z reguły nie spotkamy windy. Dlatego […]

Tanie mieszkania Legionowo
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Mieszkania na parterze i piętrze

Mieszkania, które znajdują się na piętrach pośrednich bez wątpienia posiadają o wiele większą liczbę sąsiadów. Dlatego też może to w konsekwencji powodować znacznie większą liczbę hałasów dobiegających. Jednak są zdecydowanie najbardziej ciepłymi mieszkaniami. Do nich bowiem dociera znacznie więcej światła dziennego. W blokach czteropiętrowych z reguły nie spotkamy windy. Dlatego też, jeśli wybierzemy 3 piętro w właśnie takim budynku, to potem możemy przez bardzo wiele lat męczyć się z zakupami wchodząc po prostu po schodach. To co najbardziej przemawia za kupnem mieszkania na ostatniej kondygnacji to jest oczywiście błoga cisza. Nikt przecież nam tam nie będzie tupał, stukał czy walił w sufit. Pod drzwiami będzie się też kręciła znacznie bardziej znikoma liczba osób. Wybierając tanie mieszkania Legionowo oczywiście warto zwracać na ten aspekt uwagę.

Położone na ostatnich kondygnacjach mieszkania, z reguły posiadają maksymalną ilość światła, która do nich dochodzi. Takiego typu lokalu mogą być nawet wyposażone w jakieś duże tarasy. Jednak to co jest naprawdę dość dużym minusem, to w przypadku dłużej awarii windy, wchodzenie na 7 czy 10 piętro, to może być naprawdę olbrzymi kłopot. W mieszkaniach na ostatnich piętrach od czasu do czasu pojawiają się jeszcze pęknięcia sufitów, dochodzi do ich zalania, a potem w konsekwencji do powstania grzyba czy pleśni. Minusów oraz plusów mieszkania na parterze i piętrze jest naprawdę sporo. Gdy wybieramy lokal dla siebie, zaczynajmy po prostu od pierwszego piętra.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended