Nieruchomości i Budownictwo

Transbed

Transport Usługi Świadczymy stałe usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym, pojazdami z naczepą typu izoterma, firanka, wywrotka oraz busami w zabudowie 8 i 5 paletowej. Realizujemy w ciągu miesiąca ponad 500 transportów w kraju i Europie, dla jednej z wiodących firm kurierskich. Zlecenia, które przyjmujemy standardowo wykonujemy własnym taborem. Na życzenie klienta zajmujemy się również […]

Transbed
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Transport
Usługi

Świadczymy stałe usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym, pojazdami z naczepą typu izoterma, firanka, wywrotka oraz busami w zabudowie 8 i 5 paletowej. Realizujemy w ciągu miesiąca ponad 500 transportów w kraju i Europie, dla jednej z wiodących firm kurierskich. Zlecenia, które przyjmujemy standardowo wykonujemy własnym taborem. Na życzenie klienta zajmujemy się również spedycją powierzonych ładunków. O potencjale przewozowym firmy świadczy dodatkowo fakt, iż rocznie skala przewozów miałów węglowych sięga poziomu ok. 100.000 ton. Realizujemy stałe zlecenia dużych ciepłowni w południowej i centralnej Polsce.

Baza transportowa

Nasza baza transportowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, w pobliżu drogi ekspresowej S1 łączącej lotnisko z drogą krajową E75 i autostradą A1.

Nasza historia

Firma powstała w sierpniu 1987 roku. Trzon działalności po dziś dzień stanowi handel i transport węgla kamiennego. Stale się rozwijamy, ale pozostajemy firmą, a właściwie zespołem firm rodzinnych. W 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o transport międzynarodowy.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended