| Domy i Mieszkania | Zwycięzca konkursu magazynu „Łazienki” wybór roku 2013

Domy i Mieszkania

Zwycięzca konkursu magazynu „Łazienki” wybór roku 2013

Piękna linia „Palomba” stworzona została według projektu Ludovici i Roberta Palombów – włoskich projektantów. Wolnostojąca wanna oraz wolnostojąca umywalka zachwycają swoją klasą i elegancją, Sama obecność elementów nagrodzonej linii w łazience zmienia ją w luksusowy salon kąpielowy. Proste, a jednocześnie miękkie linie nadają wnętrzu pełnego elegancji wyrazu. Stylowe podparcie na plecy jest jak wisienka na […]

Zwycięzca konkursu magazynu „Łazienki” wybór roku 2013
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Piękna linia „Palomba” stworzona została według projektu Ludovici i Roberta Palombów – włoskich projektantów. Wolnostojąca wanna oraz wolnostojąca umywalka zachwycają swoją klasą i elegancją, Sama obecność elementów nagrodzonej linii w łazience zmienia ją w luksusowy salon kąpielowy. Proste, a jednocześnie miękkie linie nadają wnętrzu pełnego elegancji wyrazu. Stylowe podparcie na plecy jest jak wisienka na torcie, dopełniająca wygody podczas kąpieli. Warto zaznaczyć, że nagrodzone produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości – wykorzystano Graphyt. Przelew został ukryty, aby nic nie zmąciło artystycznej rzeźby niezwykłej wanny.

Niezwykła wanna z umywalką powstały dzięki współpracy pary designerów z firmą Laufen. Wart uwagi jest fakt, że inspiracją do stworzenia tej pięknej linii było połączenie elementów natury z asymetrią. Monolityczny kształt umywalni nawiązuje do prehistorycznego głazu z Bretanii. Z ogromnym wyczuciem i precyzją połączono tutaj dwa odrębne style. Efekt jest powalający – do tak pięknie wyposażonej łazienki nie potrzeba już zbyt wielu ozdób.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o architekturze:

recommended